Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bitwa o bitwę

(4)
Gdzie odbędzie się Bitwa pod Grunwaldem?
 • 2008-01-24 20:02 | Kazan AveSheevat

  Krzywda dla Grunwaldu

  Niepokoi bardzo fakt, że "duch" bitwy pod Grunwaldem może zostać zastąpiony przez polityczne dociekania i "ustawiania" historii pod dyktando rządzących... Stanowcze NIE dla tego chorego pomysłu!
 • 2008-01-25 11:57 | PAK

  A może u mnie?

  Na półce mam ze trzy książki o Grunwaldzie. W albumie repordukcję "Bitwy pod Grundwaldem" Kossaka. A do mojej miejscowości kiedyś przyjechał Długosz, historyk tej bitwy!Cóż, to chyba porównywalne argumenty z argumentami radnych miasta Krakowa?
 • 2008-01-27 12:56 | dedek

  Pogodnic politykow!

  Nie dopuszczajcie oficjeli do tej imprezy. Budujecie swietna marke regionu, doceniaja to turysci z zagranicy. Jak dojda jakies pseudonarodowe szopki czy msze za ojczyzne, to zostanie nam kolejna atrapa swieta.
 • 2009-08-11 11:50 | beata2701

  Re: Bitwa o bitwę

  Grunwald jest jedynym odpowiednim miejscem na tę imprezę. Jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniądze. Władzom Krakowa mało turystów? Zobaczyli,że przyjeżdża 100 tys. ludzi i wyczuli zarobek.Ci,którzy przyjeżdżają pod Grunwald, chcą obchodzić 600-lecie pod Grunwaldem a nie pod Krakowem!!! Jedyny niepowtarzalny klimat inscenizacji Bitwy pod Grunwaldem jest tylko pod Grunwaldem!!!