Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pożegnanie z Nokią

(5)
Hasło „connecting people' w Niemczech nabiera nowego znaczenia.
 • 2008-01-25 12:47 | Obcy

  Beneficjent

  Droga Pani. Prosze wyjasnic w tym wypadku pojecie beneficjent -ja tego nie rozumiem. Niemcy daja najwiecej do kasy Unii, a beneficjentem jest np. Polska, ktora wiecej bierze niz daje.
 • 2008-01-26 09:42 | sarul

  Kali

  Przecież myślenie Niemców, to jest takie jak postępowanie Kalego.
 • 2008-01-26 18:01 | dudus

  do beneficjenta

  beneficjent w unii europejskiej to kraj, który więcej wkłada do unijnej kasy niż z niej otrzymuje
 • 2008-01-27 09:59 | mienszewik

  neoliberalizm autorki

  Dawno nie czytałem tak tendencyjnego artykułu...Szkoda, "Polityka" nie powinna publikować tak słabych tekstów - wszak chcecie trzymać trochę wyzszy poziom niz "Wprost".Dlaczego nie wspomniała Pani o tym, że Nokia dostała od rządu federalnego potężne wsparcie finansowe. Podatek od firm wynosi 30%, ale posiada szereg znakomicie dopracowanych ulg z których Nokia chętnie korzystała.Dlaczego Pani nie przedstawiła argumentów które padają ze strony niemieckich polityków i komentatorów? Problem polega na tym, że Nokia przenosi produkcję w momencie gdy jej zyski sa rekordowe i ciągle rosną. Finowie wykorzystali dotacje państwowe i teraz zmywają interes - i własnie to tak rozsierdzilo Niemców!Artykul bardzo słaby i napisany z góry założoną tezę, nie probując nawet zrozumieć tego delikatnego problemu. Słabo...
 • 2008-01-28 10:55 | norymberga

  Beneficjent?

  Autorka artykułu najwyraźniej nie rozumie słowa "beneficjent". Pomijając ten lapsus poziom artykułu w granicach wyśrubowanej w Polityce normy - argumenty za i przeciw przedstawione.