Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Słabnąca matrona

(2)
Wyborcy przypomnieli Angeli Merkel o kruchości jej pozycji.
  • 2008-01-29 14:21 | kopen

    Co do wyborów

    Ypsilanti obiecywała w Hesji rzeczy nierealne.Poszła drogą całkowitej demagogii ale mimo wszystko SPD przegrało (36,7 do 36,8) ale faktycznie liczba mandatów jest taka sama.Po ostatnim zwrocie SPD "w lewo" partia ta wraca jakby do korzeni jeszcze przed Schroederem.Zobaczymy jak zakończy się to za rok ,wydaje mi się że mimo wszystko Merkel utrzyma się przy władzy
  • 2008-02-02 22:19 | tadeusz

    wybory w Hesji

    Niemcy zapomnieli juz, ze to SPD ze Schröderem zgotowalo im rewolucje typu Agenda 2010, na ktorej stracili glownie najslabsi. A teraz ta sama partia uwaza sie za obronce wyzyskiwanych i jeszcze wygrywa wybory. Jezeli znowu do wladzy dojdzie SPD, w ktorej Schröder ma guzo do powiedzenia, to znowu zaczna flirtowac z Rosja, a Polska tylko na tym moze stracic. Tak ze dla Polski byloby lepiej, zeby wygrywalo CDU, bo Schröder jest falszywy.