Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Świat według Browna

(1)
Po odejściu prezydenta Busha zaświta 'nowy porządek'?
  • 2008-01-29 21:51 | xxx

    Swiat po Brownie juz za 9 miesiecy....

    Szkoda tylko ze gosc sam radzi sobie fatalnie. Brak mu niesamowitej charyzmy Blaira z poczatku rzadow i kilku spektakularnych pomyslow jak wywalczenie rozejmu w Pln.Irlandii, uniezaleznienie Banku Anglii, optymistycznej polityki miedzynarodowej...Dal za to pokaz niekompetencji, buty i braku inicjatywy. Prezentuje obraz czlowieka ktory sprzyja finansistom i bankierom, buduje panstwo pracownikow publicznych i urzednikow, podnosi podatki gorzej zarabiajacym, wymysla nowe metody zabrania ludziom pieniedzy i wkupujacy sie w laski wyborcow w Szkocji, Walii i Polnocnej Irlandii kosztem (ok 1500 funtow na glowe zabranych na dotacje!!!) AngliiSwiat po Bushu zmieniac bedzie demokratyczny prezyden Clinton albo Obama i nowy konserwatywny premier David Cameron. A Gordon kariere skonczy jak Ming Campbell. Na smietniku historii...