Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Smutny Oscar

(3)
 • 2008-01-31 12:20 | Monika

  brawa za spoilery

  Panie Zalewski, piękne dzięki za zaspoilowanie od początku do końca filmu, którego jeszcze widzowie polscy nie mieli szansy obejrzeć czyli "Juno". Nie żałuj nam Pan, opowiedz jeszcze jak się kończy "Atonement" i "There Will Be Blood", co będziemy wydawać na bilety!
 • 2008-01-31 21:31 | Monika

  dzięki za spoilery

  Piękne dzięki za streszczenie widzom polskim od początku do końca filmu, którego jeszcze nie mieli okazji widzieć, czyli "Juno". Proszę jeszcze opowiedzieć nam parę innych filmów własnymi słowami, co będziemy wydawać na bilety...
 • 2008-02-02 21:42 | rafal

  super tekst

  super tekst - piec streszczen, chybotliwa teza o 'smutnych oskarach', o filmach zagranicznych to chyba przepisane z onet.pl. i wierszoweczka leci, oj leci, bo Pan Tomasz raty za praleczke musi zaplacic przeciez. szkoda tylko, ze Redakcja sie nie polapala w jakosci tekstu. szkoda, Panowie.