Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Początek odliczania!...

(2)
Polska i Ukraina poważnie zaniedbały przygotowania do Euro 2012. Co teraz?
  • 2008-01-31 14:36 | Gabi_43

    Początek odliczania

    Wyniki sondażu mówią same za siebie.Ja też jestem pesymistką - może stadiony -ale pozostała infrastruktura : drogi , koleje , hotele ?Dużo czasu już zmarnowaliśmy - szkoda , że p.Jakubiak tak póżno zabrała się do pracy - wydawała się osobą kompetentną i energiczną. Obecny minister ledwo zaczął - mimo wszystko trochę nadziei wypada mieć.
  • 2008-02-01 11:01 | adamo33

    Ciężko być optymistą

    Z natury jestem optymistą, ale w przypadku "Euro2012" trudno nim być.Z raportem UEFA jest ten problem, iż dotyczy okresu, kiedy przy władzy był PiS. Ale został opublikowany teraz i w ten sposób winna staje się obecna koalicja.Jednak bardziej martwi mnie to, że jakoś nie widać chęci współpracy w tej sprawie pomiedzy głównymi siłami politycznymi. Jeśli nie nastąpi jakieś porozumienie pomiędzy rządzącymi i opozycją to może być różnie. A bardzo nie chciałbym, by Polska i Ukarina były pierwszymi europejskimi krajami, którym odebrano organizację imprezy takiej rangi.