Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nagrody do zwrotu?

(3)
Głośny artykuł o tajnych kontach byłych prezesów PZU zniknie z archiwum 'Rzepy'.
 • 2008-02-02 17:35 | A Franke

  Nagrody do zwrotu

  Let's not forget that Transparency International Polska and the Ombudsman supported Rzeczpospolita at the time. Does that now mean that neither knew what they were talking about or is it Mr Lisicki that doesn't?
 • 2008-02-02 23:11 | Ściągacz

  He he he

  Rzeczpospolita - pisze teksty niewiarygodne, które są nic niewarte
 • 2008-02-03 17:44 | Art

  Yes!

  To czym jest teraz ( od 2 lat) Rzepa to nic nowego.Interesuje mnie co na to jej nowy właściciel.Jak to możliwe że z organu rządowego przekształciła się w antyrządowy?