Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zemke: W ABW masowo łamano prawo

(3)
Rozmowa z Januszem Zemke, byłym wiceministrem obrony narodowej (2001-2005), przewodniczącym Komisji do Spraw Służb Specjalnych, o nieprawidłowościach w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
 • 2008-02-05 13:54 | Aliiiiii

  permanentny stan wyjatkowy

  Nie moze być normalnie. Speckomisje sprawdzają tajne służby, te podsłuchują ministrów, oni siebie nawzajem. Duch konspiracji unosi sie nad tym bagienkiem. Jak ma być inaczej jeśli kombatanctwo jest najpewniejszą przepustką do działalności publicznej? Kiedy z tym skończymy? Normalności! Proszę! Normalności i kompetencji!
 • 2008-02-05 18:28 | toja

  Ogromny sukces

  Bardzo ale naprawdę bardzo się cieszę że wreszcie Sz.P.Redaktor pofatygowała się i przeczytała raport WSI .Co z tego , fatyga duża efektu mało. wyszło to co jest ogólnie znane : czytać to umiemy ale nierozumiemy co czytamy.Znowu demagogia ;II-ga cz.rap.WSI -- nie widzieli ani nowy Premier ani Marszałkowie oczywiście źle powinni zobaczyć ale dlaczego sławnego raportu p.Pitery nie widzieli ludzie i byle jacy redaktorzy no to można zrozumieć no ale dlaczego nie zobaczyli tego WIELCY PIEWCY PRAWDY i POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ no to już hańba Swoją drogą to dlaczego się o to nie upominają , bo , bo ….Oni wiedzą a Wam …..Poprzednio dogadał się Michnik z Parandowską a teraz……
 • 2008-02-08 19:42 | ja

  dlaczego

  powiedzcie prosto z mostu jak nie będą podsłuchiwać to nie wpadniemy przy różnych przekrętach ,no bo jak nam udowodnią.musimy się trzymać.podsłuchiwać zabraniamy.