Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Drugie dno torby

(4)
Foliowe torby zaśmiecają świat. Coraz więcej państw próbuje z tym walczyć. Swoją kampanię zaczyna także Polska. Ale czy rzeczywiście warto zaczynać tę wojnę?
 • 2008-02-05 15:43 | Emila Monachium

  Paranoja

  ja mam pomysl!! robmy regolarne zbiory starych lumpow i szyjmy z nich torby wielorazowego uzytku i zapomnijmy o tych wszystkich papierowych,foliowych i innch torbach
 • 2010-01-06 10:29 | eko

  Re:Drugie dno torby

  "Ponieważ torby z papieru są dość drogie, sieci handlowe raczej nie będą ich rozdawać. Dużo chętniej będą proponować klientom torby podlegające degradacji pod wpływem światła lub zachodzących w nich zaprogramowanych reakcji chemicznych." Te rowiązania sa nowoscia w Polsce, za granica uzywanie takich toreb jest powszechne.
  "Ich producenci zapewniają, że są dla środowiska obojętne, ale wielu ekspertów odnosi się do tych nowinek z rezerwą." Do nowinek podchodzi se rezerwą - zwłaszcza gdy stanowia poważną konkurencję.
 • 2013-03-30 13:23 | maciek

  Re:Drugie dno torby

  Wszyscy się "czepiają" nieszczęsnych torebek foliowych. Bo to i widoczne i dotyczy bezbronnych konsumentów.
  A może by tak producenci chociaż trochę z tysięcy ton opakowań plastykowych zastąpili choćby szkłem.
 • 2015-04-02 14:08 | Andrzej

  Re:Drugie dno torby

  Idąc na zakupy używam wiklinowego koszyka. ;-)