Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niebotyczne odprawy

(4)
Kilkadziesiąt milionów złotych - tyle mogą kosztować Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze zwolnienia przeprowadzone przez ekipę rządzącą tą firmą z nadania Prawa i Sprawiedliwości.
 • 2008-02-06 11:07 | czytelnik

  uwaga

  Użyty w artykule skrót: PPL LOT jest błędny. Sugeruje on, że artykuł dotyczy Polskich Linii Lotniczych "LOT" S.A., a to przecież inne przedsiębiorstwo niż to,o którym mowa w artykule.
 • 2008-02-06 18:52 | prawdomówny

  A jaka jest cała prawda

  Szkoda ze informatorzy pani redaktor nie wskazali prawdziwych winowajców tego stanu rzeczy. A są nimi dyrektor personalny PPL Włodzimierz D. oraz jego kompan kierownik kadr Mieczysław M. Pierwszy to były skompromitowany prezes PFRON. Drugi to jego kolega od czarnej roboty (zwalniania ludzi) zwany krwawym Mietkiem. Obydwaj panowie zwolnili kilkudziesięciu doskonałych pracowników tylko dlatego, ze kojarzeni byli z poprzednia dyrekcja. W ich miejsce przyjęli swoich krewnych, powinowatych i znajomych mających taką wiedzę o lotnictwie jak większość z nas o produkcie krajowym brutto Gujany francuskiej.
 • 2008-02-07 07:11 | POLAK MALY

  I NIC SIE NIE ZMIENI W KLEJCE CZEKA KOEJ

  Tak bylo jest i bedzie dopoki rodacy stadnie beda glosowac na pseudo politykow bez mozliwosci otrzymania gwarancji rozliczenia ich z czegokolwiek,z daleka widac lepiej.Pozdrawiam rodak z U.S.A
 • 2011-02-19 12:34 | dociekliwy

  Paczóski to człowiek PO

  Paczóski od lat związany jest z PO,a wcześniej z SKL, a nie PiS. To były oficer UOP i ABW. Wystarczy sprawdzić na goldenline i facebook. Poza tym pracował w PPL, a nie w LOT.