Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Łapa w łapę

(2)
Aż 88 proc. Polaków uważa korupcję za największy problem w funkcjonowaniu państwa. PiS ze swymi antykorupcyjnymi hasłami trafił w emocje społeczne. Ale też je nakręcał. Jak jest z korupcją naprawdę?
  • 2008-02-06 11:39 | Porta Angusta

    korupcja

    Zacznijmy zwalczać korupcję od nas samych, oskarżamy polityków a sami jak postępujemy. Oczywiście w szkole publicznej ściąganie to nagminność jednak nie ma tam wręczania łapówek, jednak już branie korepetycji u nauczycieli uczących właśnie nas powinno być ścigane a tak nie jest. Następną sprawą jest kształcenie niepubliczne na studiach zaocznych lub uczelniach prywatnych, tam juz mozna stwierdzic nadużycia. Poziom kształcenia jest co tu dużo mówić o wiele niższy niż w państwowych (oczywiscie są wyjątki), egzaminy są znacznie łatwiejsze, system punktowy pozwala na bezproblemowe przechodzenie przez kolejne semestry. Ściąganie w takich szkołach jest nagminne, płacisz to masz dyplom.
  • 2008-02-06 19:29 | Mormegil

    politycy to analfabeci

    Od lat czytam Pani artykuły i jestem pełen uznania dla nich. Szkoda, ze nasi pseudo-politycy nie potrafią zrozumieć podstawowych zasad rządzenia państwem. Pozdrowienia z słonecznej Hiszpanii