Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dom z cenzurką

(2)
Naklejki z informacją o klasie energetycznej sprzętu AGD i RTV znamy od lat. Za kilkanaście miesięcy domy i mieszkania otrzymają podobne świadectwa.
  • 2008-02-10 08:49 | IRENA WRÓBLEWSKA

    Certyfikat energetyczny

    1.CZY W DOMACH WIELORODZINNYCH CERTYFIKATY WYDAWANE BĘDA DLA BUDYNKU CZY DLA MIESZKANIA.2.CZYIMI PRACOWNIKAMI BEDA TZW.AUDYTORZY I JAK NIM ZOSTAĆ.
  • 2008-09-04 19:24 | Jan Król www.kubarex.pl

    Certyfikaty w domach wielorodzinnych wydawane będą dla poszczególnych lokali. Najnowszy projekt nowelizacji Prawa Budowlanego przewiduje jednak wyjątek dla tych mieszkań, które znajdują się w budynkach zasilanych z sieci cieplnej lub innego zewnętrznego źródła ciepła. Świadectwa dla takich lokali będą mogły być wystawiane na podstawie charakterystyki całego budynku. Będą to jednak, świadectwa dla konkretnego lokalu. Wynika to z ostrego określenia w projekcie zmian PB, konieczności posiadania świadectwa dla sprzedawanej nieruchomości. Sprzedawane są pojedyncze mieszkania a nie całe domy wielorodzinne. Aby zostać "certyfikatorem" należy pójść na kurs zakończony egzaminem wewnętrznym, a następnie zdać egzamin państwowy i założyć firmę zostając własnym szefem i pracownikiem jednocześnie. Jeśli jednak nie ma się nic wspólnego z techniką, a do tego fizyka znajdowała się na końcu listy ulubionych przedmiotów szkolnych, to z pozytywnym zakończeniem szkolenia mogą być problemy.