Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cicho w Krzyczkach

(3)
Prowadzenie schroniska dla zwierząt może być niezłym biznesem pod warunkiem, że ograniczy się koszty.
 • 2008-02-11 00:23 | qwer

  !!!

  nooo ... niezle sk... z tych wlascicieli schroniska. bedą sie smazyc w piekle za to. jesli wczesniej ktos nie zgotuje im piekla wczesniej za taki gnój do jakiego doprowadzili.
 • 2008-02-13 12:08 | Radek

  Wszyscy są smieszni

  Jak mozna być tak bezczelnym i czynicznym jak te ekologo-sciemniacze schroniska sabardzo biedne brak ta pomoc co jest jest smiesznie mała a ludzie co pracuja w tych schroniskach nie zarabija milionów za swoja prace ciekawe ilu z tych eko-maródów by chciało pracowac w takich schroniskach i walczyc o wszytko a to nie tylko jedzenie ale i leki itd
 • 2008-04-09 23:32 | Monika

  700-900 zł

  skoro dostaja za przygarniecieęcie 1 zwierzaka 700-900 zł to dlaczego te psy gloduja jak by pies miala swoja kartoteke i przy kazdj z zniej koperta z kasa na wszystko by wystarczalo !! u mnie w Bełchatowie psy maja dośc dobrz sama sie nimi zajmuje maja zapewnione spacery dzieci przychodza sie bawic z nim i nie gloduja amaja buty cieplo itp. w rudniu 2007 r bylo 170 psow w tej chwili jest 85 jest praktycznie pusto hotelik sala kwarantanna i wybiek sa p[uste zaledwie kilka boksow jest pelnych ;) psy sa z tego powodu bardo rozpieszczane sa oddawana do adobcij az do Niemiec nawet zwykle kundelki ! ;)) naewno mozemy przygarnac do siebie czesc pso ! jak mozna je tak traktowac poprostu to jest straszne !! trzba cos z tym zrobic !!