Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kobieta pucująca

(2)
10 euro za godzinę sprzątania w domu i w życiu. Polska sprzątaczka - najlepszy przyjaciel berlińczyka.
  • 2008-02-12 19:33 | Stuttgarter

    Respekt .-)

    Szacuneczek dla wszystkich Putzfrauen .-)))
  • 2008-02-22 00:23 | someone_new

    Bledy w nazwach

    Moze sie czepiam, ale warto posprawdzac nazwy niemieckie, zanim sie je opublikuje... Nie "Gesundbrumen", tylko "Gesundbrunnen". Nie "Berliner Morgen Post", tylko "Berliner Morgenpost", Nie "Penny Market", tylko "Penny Markt".Moze maloznaczace literowki, ale od "Polityki" oczekuje mimo wszystko calkowitej poprawnosci ;)Pozdrawiam