Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mac is back

(2)
W akademii wojskowej miał opinię chuligana. Partyjni koledzy uważają go za nielojalnego luzaka, prawicowi konserwatyści za zdrajcę. Jest bohaterem wojennym, niedługo skończy 72 lata i po rezygnacji Mitta Romneya będzie kandydatem prawicy na prezydenta. Z dużymi szansami na zwycięstwo.
  • 2008-02-14 06:02 | dr_pitcher

    dobry artykul

    Jedno ale:Demokraci wcale nie sa zjednoczeni - vide podzielone glosy pomiedzy Obama i Hillary
  • 2008-02-18 18:33 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Co nowego zakonserwowano?

    Poglądy konserwatywne mają swoje barwy tęczy.McCain z pewnością zdaje sobie sprawę,że na Świecie jeżeli chodzi o uczucia to jest i nienawiść i brak lubienia Amerykanów,ale chyba nie zadaje sobie pytania dlaczego?!Myślę,że Amerykanie tak wiele mogą światu zaoferować,aby odejść od kształtowania modelu z możliwością nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.Przykładem do zrobienia takiej analizy jest choćby J.T.Gross ze swoją ksiązką STRACH.Broń tylko intelektualna,ale potrafi wzbudzić społeczny niepokój.