Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Biznes na wysypisku

(3)
2008-02-14 18:23 | Polityka.pl
  • 2008-02-14 18:23 | Anna Młotkiewicz

    biznes na wysypisku

    dziś przeczytałam Pana artykuł o odpadach i Panu Tokarzu.. i przykro mi bardzo ale nie zgadzam się z Pana przedstawieniem Pana Tokarza jako genialnego wynalazcy, proszę zainteresować sie wszystkimi artykułami napisanymi na ten temat i urządzeniami które pracują... Niewiadów, Pabianice, Kalisz, Solec, Piotrków Tryb i ostatnia inwestycja jaką zbudował Pan Tokarz w Skarżysku Kam. Jedynym miejscem w którym faktycznie urządzenie pracuje są Pionki, tyle tylko ze nie jest to zasługa Pana Tokarza, I jeszcze jedno jak ma się "niewinność" Pana Tokarza do nieoddania wszystkich dokumentów przez prokuraturę? Proszę pomyśleć... piszę o tym bo instalacja taka była naszą inwestycją i wiemy jak to wygląda... jeśli będzie Pan chciał porozmawiać i dowiedzieć sie więcej proszę sie odezwać, jeśli nie to trudnopozdrawiam Anna Młotkiewicz
  • 2009-03-03 12:57 | Klient

    Re: Biznes na wysypisku

    Byłbym wdzięczny, gdyby zostawiła Pani jakiś adres e-mail albo jakąkolwiek inną wskazówkę jak się z Panią skontaktować.