Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Państwo rozłamane

(4)
Czy bogaci w Niemczech będą zamykać się w gettach?
 • 2008-02-15 12:36 | uhlandstrasse

  Panstwo rozlamane

  Dobrze, ze Pani pisze rzeczy poparte jeszcze statystykami, gdyz juz nie moge zniesc tego biadolenia z Polski, bo "zapomoga socjalana w Niemczech.... bo ludzie korzystajacy z niej zyja godnie..."
 • 2008-02-15 17:12 | INTJ

  Korekta

  Chyba 5,4 BILIONOW euro?!! 5,4 mld to Polacy maja w skarpetkach ;)
 • 2008-02-29 10:49 | wojka

  Otwarcie oczu

  Gdy los jest okrutny i zabierze jednego z rodzicow i zostaje sie z dwojka maloletnich dzieci to zyje sie w Niemczech jak w "RAJU" A naiwniacy w Polsce ktorzy jeszcze nie wiedza co to jest kapitalizm wydziwuja ze w Niemczech tyle ludzi glosuje na nowa partie lewicowa !!!!
 • 2008-03-02 14:52 | kargul

  Dochód miesięczny

  Prosze sobie wyobrazic, ze polscy emeryci kasuja niemieckie emerytury. Sa tylko u swoich krewnych 8dzieciach) zameldowani. Taka emerytura wynosi pomiedzy 1000 a 2000 € miesiecznie. Jestem ciekawy kiedy wiezmie sie niemiecki fikus za ta finte.