Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kotek za płotek

(2)
Od jesieni 2009 r. wszystkie sześciolatki mają pójść do szkoły. Na razie władze miejskie, między innymi w Warszawie, próbują poprzesuwać zerówkowiczów z przedszkoli do szkół. Niektórzy rodzice z tego powodu gotowi są głodować.
  • 2008-02-15 22:24 | Ewa Winnicka

    Kotek za płotek

    Lipszyc,znany i ceniony pedagog;-))))))Chyba od łaciny furmańskiej, której nauczyła całe Biuro Edukacji,zwraca się tak do wszystkich pracowników.Przecież to ona ten skandal wywołała bo napisała do dzielnic ostry prikaz żeby to wszędzie zrobić.Jedni to mieli w nosie albo załatwili sprawę dyplomatycznie.Tam gdzie się przejęli poleceniem były konflikty!!!
  • 2008-02-18 13:51 | Joanna Bieniek

    Zima/Lato w Mieście- Nie.

    Nie zgadzam się na zimę i lato w mieście dla małych, niespełna 6 letnich dzieci. To rozwiąznie jest gorsze niz świetlica, w której małe dzieci przebywają wraz ze starszymi. Nie wyobrażam sobie, żeby w czasie akcji "lato/zima w mieście" dla dzieci 6 letnich utworzono specjalną grupę. Piszę to w imieniu innych rodziców. Uwaga, to jeden z naszych postulatów, skąd więc w artykule takie hasło ! Joanna Bieniek