Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rewolucja małych kroków

(1)
Rozmowa POLITYKI z prezesem Rady Ministrów Donaldem Tuskiem.
  • 2008-02-17 13:58 | paulina

    samowolka księży

    Poczatkowo nie bylam zwolenniczka PO ale teraz dochodze do wniosku iz dobrze ta partia zajmuje sie sprawami naszego kraju.Jestem chrzescijanka ale powoli przestaje chodzic do kosciola poniewaz dochodze do wniosku iz kosciol staje sie skarbowka!W mojej parafii ksiadz na glownej mszy po wizytach duszpasterskich jakie zlozyl rodzinom wyczytywal na glos ktora rodzina ile zlozyla na ofiare lub wyczytywal nazwiska tych rodzin ktore wcale nie zlozyly ofiary.Ile ta samowolka księży bedzie jeszcze trwac.za pogrzeb brac od 800-1 000zl zyc i nie umierac,i to nie tylko moje zdanie!nie wiem czy przeczytacie to co napisalam wiem ze to nie jest moze do tematu ale musialam gdzies to w koncu napisac bo tego dluzej z niesc sie nie da