Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zabiorę zabawki

(7)
Rozmowa ze Zbigniewem Ćwiąkalskim, ministrem sprawiedliwości
 • 2008-02-19 16:18 | M.T.

  Do p.Paradowskiej

  Z zaciekawieniem przeczytałemPani wywiad z p.Ćwiąkalskim.Z wypowiedzi jego wynikałyjednoznaczne zamierzenia w kierowaniu resortem.Natomiastzawarte treści w Pani pytaniach świadczą o tym,żenie przygotowała się Pani dorozmowy.Zdarza się to Pani coraz częsciej.
 • 2008-02-19 19:26 | toja

  kończ Waść wstydu oszczędź

  Min.Ćwiąkalski powinien zająć się robotą którą mu ustawa nakazuje .Niestety na tej " robocie " to On się kompletnie nie zna ; co wystąpienie to plama - laptop zniszczył Ziobro - pod sąd z nim - nie można udowodnić czy Ziobro umyślnie zniszczył laptop - jest mnóstwo dowodów na podsłuchy PIS-u - 90% posłów uważa że nie ma dowodów no i Min.Ćwiąk…wycofał się rakiemCzarę goryczy przelał ten wspaniały Minister ośmieszając nie tylko siebie ( bo On to już tak ma ) ale przede wszystkim sejm .Złośliwi mówią że wystąpienie posłów Samoobrony w porównaniu z Ćwiąkalskim to jest ekstraklasa.jeden z posłów który jest w Sejmie od 1989r nazwał to kabaretem nr 1 w Wolnej Polsce .Panie Ćwiękalski kończ Waść wstydu oszczędź.
 • 2008-02-19 19:31 | toja

  Znowu wazeliniarstwo .

  WSTYD
 • 2008-02-21 13:19 | Janaut

  Zabiorę zabawki

  Popieram w całej rozciągłości działania ministra Z.Ćwiąkalskiego dotyczące prokuratury.Stanie się prawdziwym reformatorem tej instytucji.Nie wiem dlaczego red.Paradowska twierdzi, że prokuratorzy są przeciwko zmianom.Przeciwnie,popieraja je, ponieważ to ucywilizuje stounki w tym środowisku.Nie zgadzam się tylko z jedną decyzją Prokuratora Generalnego, mianowicie z ostatnią nominacją na stanowisko Prokuratora Okręgowego w Białymstoku,gdyż człowiek ten kompletnie nie nadaje się do sprawowania funkcji kierowniczych czego dowodzi jego dotychczasowa praca.
 • 2008-02-24 16:32 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Wzmocni układy państwowo samorządowe

  Myślę,że jak działają prokuratury najlepiej świadczą skargi kierowane do MS.Teoretycznie to historycyzm Marksa też miał nawet naukowe przesłanki.Manewr ministra popierającego brak praworządności to próba umycia rąk,jak Piłat przed odpowiedzialnością.
 • 2008-03-12 20:22 | ciocia Ada

  p.Ćwiąkalski prosze wziasc sie do pracy

  min. Ćwiąkalski nie ma tak ponetnych ust jak Ziobro i moglby nam darowac swoje konferencje prasowe.Czekam cierpliwie kiedy J. Kaczynski, Ziobro itp beda odpowiadac za lamaie prawa.Reszta pana Ćwiąkalskiego to bla, bla, jara, jara.
 • 2008-12-31 20:07 | normalny

  toja W tej chwili uklęknij i bardzo bardzo żarliwie proś Boga o zdrowie bo o rozum już za póżno prosić