Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(8)
 • 2008-02-20 11:34 | Anna

  npiszcie o prawnikach

  Witam,piszecie o korporacji medyków... napiszcie o prawnikach, napiszcie ile osób przyjmowano na aplikacje sąowe i prokuratorskie przed PIS, napiszcie ile w trakcie a ile teraz chcą przyjomwać. To jest horror, w Polsce nie ma demokracji, prawnicy nie mogą wykonywać swojego zawodu!!!
 • 2008-02-20 14:10 | Konrad

  urzędnicy

  Witam,dla pełnego obrazu stanu polski urzędniczej proponuję przyjrzeć się nie tylko Warszawie,ale także sytuacji w urzędach samorządowych. Pozdrawiam!
 • 2008-02-21 14:00 | jolanta

  młodzi lekarze-naukowcy

  oprócz zwykłych lekarzy należy się przyjrzeć młodym lekarzom-naukowcom, którzy badania i doktoraty robią na własny koszt. Sama takich znam, a nie ma dla nich miejsc etatowych i zarabiaja pieniądze pracując w innych zawodach
 • 2008-02-21 20:13 | ewa m

  dziękuję za artykul o harcerzach

  Wreszcie coś pozytywnego o tych , którym się chce. W harcerstwie działają nie tylko młodzi, ale i trochę starsi bez tej organizacji nie wyobrażają sobie życia. Jestem harcerką już ponad 30 lat i nadal uważam , że to fantastyczna droga dla odważnych, ciekawych świata i ludzi . Z okazji Dnia Myśli Braterskiej wszystkim zuchom , harcerzom, instruktorom i seniorom przesyłam gorące pozdrowienia i do miłych spotkań na ścieżkach harcerskiej drogi. Czuwaj!
 • 2008-02-22 09:44 | Marcin Kołodziejczyk

  Polska pomnikomania

  Bronię dzika z Kielc! Musi mieć pomnik, bo legenda mówi, że nazwa miasta to słowo: kielce, czyli kły (dzika). Pozdrawiam Krysiaba
 • 2008-02-23 17:16 | Olga

  urzędnicy

  Dziękuję za artykuł o urzędnikach. Nareszcie ktoś zauważył jak mało zarabiamy i docenił naszą pracę, która wcale nie polega na przekładaniu papierków z jednego segregatora do drugiego, oraz zdecydowanie zbyt często trwa znacznie dłużej niż 8 godzin dziennie.W pełni zgadzam się z tezą, że sytuację usprawniłoby zarządzanie urzędem jak normalną firmą - tak, aby przestały być przechowalnią dla ludzi, którzy przez swoją niekompetencję nigdzie indziej pracy nie dostaną.Serdecznie pozdrawiam :-)
 • 2008-02-23 22:09 | ewelina

  rodzina

  poprosimy także informacji na temat statystyki rozwodowej, jak funkcjonują dzieci z rozbitych rodzin kilka lat po rozstaniu stron.
 • 2008-02-25 12:23 | Pemal

  Opinie

  Pani Profesor Irena Kamińska-Szmaj mówi o sposobie wysławiania się Prezydenta RP. Oprócz wad wymowy i złym sposobie mówienia zauważyć się daje, że Prezydent rzadko czyta uprzednio przygotowany tekst. Chyba uważa siebie za doskonałego oratora. Jest w błędzie! Myślę ,że podczas państwowych uroczystości należy czytać uprzednio przygotowany tekst. Unika się w ten czas niepotrzebnychlapsusów, przejęzyczeń, a interpretacja tekstu jest jednoznaczna. Z tzw. kartki czytali między innymi :Papież, Prezydenci profesorowie.Świadczyło to o ich szacunku do doniosłości chwili, o wielkim szacunku do zgromadzonych.Kaczyńscy czynią inaczej,jak zawsze mają zbyt wielkie o sobie mniemanie.Pozdrawiam -Pemal