Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

100 dni rządu Donalda Tuska

(4)
Mija sto dni od powołania koalicyjnego rządu PO-PSL z Donaldem Tuskiem na czele. Zapytaliśmy mieszkańców Warszawy jak oceniają dotychczasową pracę rządu Donalda Tuska.
 • 2008-02-23 06:27 | czepiec

  gospodarka

  Gielda zawsze najlepiej odzwierciedla skutecznosc wladzy…Donald Tusk, jesli mialoby byc tak istotnie i to przez nastepnych 8 lat to nie wroze nam wszystkim, powodow do zadowolenia, zwazywszy ze gielda pw zalamala sie (spadek ok. 30% od kiedy PO wygrala wybory), ale coz niektorzy mawiaja im gorzej tym lepiej, wiec aby zylo sie lepiej...., pozdrawiam
 • 2008-02-23 15:03 | toja

  Rząd to drużyna fachowców

  1. Ćwiękalski powinien zostać Ministrem ds. KABARETU (co dzień zmiana decyzji ośmieszające Ministerstwo wystąpienie w Sejmie itp.) - raport J.Pitery , był czy go nie było - odwołanie obrad Senatu z powodu braku projektów ustaw ( I - szy raz w RP ) - Pani Ewa Kopacz na pewno ma jakieś zalety, ale profesjonalizm do nich nie należy - odwołanie obrad Rządu - bez przyczyny - komisja „Przyjazne Państwo” nie usunęła ani jednego „absurdu”, czy „nonsensu”. - odwołanie obrad Senatu z powodu braku projektów ustaw ( I - szy raz w RP )tzw. „amnestią podatkową” -która pozwoli uniknąć podwójnego opodatkowania polskich emigrantów(Tusk obiecał w Irlandii) projekt, owszem – pojawił się w Sejmie, ale jego autorem był Klub Lid . Czy pisać dalej ?
 • 2008-02-23 17:32 | Bigo

  Pustka

  IV RP to szyld nad drzwiami nieustniejącego sklepu. Sa mistrzami destrukcji, która wobec braku rzeczywistego wroga (wymyślony "układ") zamienia się w autodestrukcję. Nic nie służy PO tak dobrze, jak prostacka wściekłość przegrywqjące coraz bardziej PiS-u.
 • 2008-02-24 00:21 | Janusz

  pisuary

  Kochani ludzie,czy nie widZicie ze Pisuary chca przewrotu,i szkodza Polsce gorzej niz komuna!