Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

POLITYKA - LIDEREM SPRZEDAŻY

(4)
Miło nam donieść, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy POLITYKA uzyskała najwyższą sprzedaż wśród tygodników opinii w 2007 r.
 • 2008-02-25 11:01 | Teresa Stachurska

  Polityka jako lider ?

  180 tys.sprzedanych egzemplarzy satysfakcjonuje przez porównanie do "Wprost"?Proszę o dużo więcej. Nie przyjdzie to łatwo, ale jest możliwe.
 • 2008-02-25 17:49 | Rakoczy

  Kto czyta nie błądzi ...

  Od września 1981 roku minionego wieku, co tydzień kupuję i czytam tygodnik "Polityka".Robią tak również moi bliscy i znajomi.Dziekuję Państwu za obiektywne redagowanie tygodnika. Poziom wydawniczy i merytoryczny mojego pisma od lat dystansuje nie tylko polskich, prasowych konkurentów.Życzę Państwu nowych dziennikarskich wyzwań.Gratuluję wyników sprzedaży.Z poważaniem, Rakoczy.
 • 2008-02-27 03:14 | karul

  od czasu ...

  czytam wasz tygodnik od czasu, gdy mlody passent pisal korespondencje z wietnamu poludniowego, czyli od bardzo wielu lat. jestescie racjonalna wyspa w tym polskim nieracjonalnym a szarym bigosie. gratulacje!
 • 2008-02-27 17:58 | W. Maciejewski

  nie dziwię się

  politykę czytam prawie od początku, choć ostatnio więcej w internecie. Przymierzałem się do innych tygodników, ale to nie to. Gratuluję i trzymajcie tak dalej