Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gwiazdy za orła

(7)
Kto wymyślił flagę dla Kosowa i na czym się wzorował?
 • 2008-02-25 14:57 | erikowy

  Gwiazda

  Chcialbym zauwazyc, ze jedna z gwiazr symbolizuje RAE a nie Roma. i.e. Roma, Ashkalia and Egyptians.Pozdrawiam
 • 2008-02-25 21:41 | Grzegorz

  Projekt nowej flagi Kosowa

  Uwazam,ze nowa flaga Kosowa powinna zawierac nastepujace, artystycznie prztworzone elementy:Przerzut narkotykow - Handel bronia - Handel kobietami - Bazy obcych mocarstw - Brak rozumy Uni Europejskiej - stylizowany podpis bin ladena.Pozdrowienia,Grzegorz
 • 2008-02-27 01:00 | wrocławianin

  niepodległe Kosowo

  1. Podobno większość polaków jest za niepodległością Kosowa - fora internetowe temu zaprzeczają.2. Niestety zwyciężył koniunkturalizm (to się nam bardziej opłaca - jak można wywnioskować ze słów panów Sikorskiego i Komorowskiego - jestem nimi zawiedziony), a nie prawo międzynarodowe.3. Popierałbym wolne albańskie Kosowo gdyby albańczycy nie mieli własnego kraju ale jest już Albania, a w Serbii albańczycy stanowią jedynie mniejszość narodową tak jak: węgrzy, bułgarzy i rumuni. Jeśli historycznie Kosowo przynależy do Serbii (w granicach Albanii była tylko jego część podczas II wojny światowej - przyłączona dzięki faszystom) to jaki jest sens tworzyć drugą Albanię z terytorium zbiżonego powierzchnią do województwa opolskiego. W Europie jest wiele podobnych sytuacji węgrzy w Słowacji, Rumunii i na Ukrainie, turcy w Bułgarii, albańczycy w Grecji, Macedonii i Czarnogórze, czarnogórcy w Albanii, serbowie oraz chorwaci w Bośni i Hercegowinie itd. Czy wyżej wymienionych przypadkach wystarczy doprowadzić do interwencji ONZ a następnie UE aby stać się "wyjątkiem" p. Sikorskiego?4. Jest niestety wiele narodów znacznie liczniejszych, żyjących na znacznie większych obszarach, do których mają lepiej udokumentowane prawo historyczne (ale nie prawo miedzynarodowe - które i tak stosowane jest w zależności od potrzeb), o które nikt się nie upomina i które nie mają swojego państwa jak np.: kudowie w Turcji (o przepraszam ..., przecież to teroryści, a Turcja to kraj demokratyczny i jest członkiem NATO), palestyńczycy, korsykanie, baskowie, czeczeńcy, ujgurowie i tybetańczycy w Chinach. 5. Polska nie ma polityki wobec Bałkanów - niestety, a podobno chcemy się liczyć w Europie - "nie mamy tam, żadnych interesów" (tak mówią politycy)"Pozdrawiam" wszystkich konformistówPrzepraszam za mój rząd (na który głosowałem) wszystkich Serbów za naszą hipokryzję - wybaczyć się tego nie da
 • 2008-02-27 02:50 | mikolaj

  Raczej

  Wydaje mi sie ze zdjecie ministra Sikorskiego na fladze bylo by pamiatka dla wszystkich ludzi dobrej woli
 • 2008-02-27 05:54 | Pawel

  Flaga Kosowa

  Flaga amerykanska nie nawiazuje kolorystyka do flagi brytyjskiej, a do rewolucyjnej flagi francuskiej. Po za tym artykul dobry i ciekawy.
 • 2008-02-27 15:04 | Stefan

  dla Grzegorza i jemu podobnych

  Może założyć jakieś stowarzyszenie tego, co łączy Serbów i Polaków filoSerbów. Herbem stowarzyszenia mogłaby być siekiera i odcięta głowa Albańczyka. W imię jedności słowiańskiej.
 • 2008-02-29 14:02 | ja

  stefanku, stefanku, otworz oczka, otworz

  stefanku, stefanku, skoro tak ochoczo rozdajesz niepodleglosc pseudopanstwom, dlaczego nie dasz jej slazakom, baskom, szkotom, katalonczykom i innym uciskanym mniejszosciom narodowym?dlaczego nie oddasz wroclawia niemcom, izraela palestynczykom? a na fladze kosova powinien sie znalezc chyba noz, bo to ulubiona bron muzulmanow (vide ciala ofiar zarzynanych przez bosniackich czy kosovskich 'zolnierzykow').polityka cuchnie padlina!