Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Natura skorpiona

(5)
Reklamówka PiS o złym wilku Donaldzie jest tak infantylna, że wygląda na sabotaż.
 • 2008-02-26 19:14 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Polityka historyczna

  Bardzo jestem ciekaw,czy autor charakteryzujący PiS-owskie strzelanie sobie w stopę,bo tak właściwie określił jeden z prześmiewców w Newsweeku ma takie przekonanie,że nie trzeba zmienić polityki historycznej,aby ograniczyć polityczne szulerstwo i korupcję.Dla tej patologii została stworzona pogoda na bazie traktatu okrągłostołowego i antyobywatelskiej konstytucji.Trudno uwierzyć w jeden ogólnoświatowy spisek,ale szulery polityczni w skali międzynarodowej obieg pieniądza zasilają nieetycznymi funduszami ograniczającymi potrzebę pracy organicznej."O nieskończona dziejów jeszcze praca i nie przepalony glob sumieniem".To oczywiście ponadczasowy Norwid,do którego warto wrócać,aby nabrać móc sobie odpowiedzieć,który ze stworzonych światów jest prawdziwie najważniejszy???!!!
 • 2008-02-27 10:15 | Albatros

  Tak łatwo zrozumoeć

  Bracia Kaczyńscy są znani w Polsce od 20 lat.Robią wciąż to samo.Wynika jasno z tego co robią,że mają z sobą b. poważne problemy natury psychicznej.Tolerancja Polaków na ich zachowania ośmiela ich do jeszcze skrajnych poczynań.Dochodzi tu jeszcze kościół katolicki z jego równie aroganckim zachowaniem jego hierarchi,radyjko maryja z rydzykiem i mamy mieszankę śmieszną i grożną.To są trzy filary polskiego wstecznictwa,które nas cofają cywilizacyjnie w dziewiętnasty wiek.Te filary trzeba jak najszybciej usunąć z naszej przestrzeni bo hamują nasz rozwój i utrudniają życie ludziom bez problemów psychicznych i normalnych.
 • 2008-02-27 10:23 | Andrzej M

  Psychoza

  Kaczyński jest pogubiony z rozumem i rozsądkiem. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że jak mówi .że On musi wrócić do władzy to powiększa grono przeciwników. a ponadto nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest bratem prezydenta i szkodzi na dwu frontach. Działanie jego oparte jest na kłamstwach, wystarczy przypomnieć sobie jego ataki na p. Piwnik, kłamliwe i nie etyczne.
 • 2008-02-27 15:27 | TUHAJBEJ

  reklamówki PIS

  po okresie infantylizmu cyrku kaczorów następuje przemiana w kretynizm czego ostatnio mamy co raz więcej dowodów
 • 2008-02-28 15:40 | wika

  obsesja

  Dlaczego Kaczyński nie podoba się ze swoimi poglądami? Dobrze jest, że on wypartycypował, że jest jedyną konstruktywną, "świadomą" opozycją, niezastąpionym premierem, znawcą wszystkich zasad i niuansów polityki itp. w dodatku popierają go jego "super" doradcy i koło się tak kręci. Dlatego należy nie zwracać większej uwagi na jego obsesje, dlatego że im więcej ich bedzie miał i je przekazywał tym szybciej się oddala od powrotu do władzy.