Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gdzie jest Hiacynt?

(1)
Instytut Pamięci Narodowej odmówił wszczęcia śledztwa w sprawie milicyjnej akcji „Hiacynt', prowadzonej w połowie lat 80. wobec środowiska polskich gejów.
  • 2008-02-27 16:08 | Kecaj

    Komunizm w IPN trwa mac

    Jak widac, geje sa nadal w Polsce obywatelami drugiej kategorii. Przesladowanie geja nie jest rownocenne z przesladowaniem nie-geja. IPN juz dawno powinno zostac rozwiazane, gdyz skompromitowalo sie usluznoscia wobec wladzy PiS/Samoobrona/LPR dostarczajac hakow na przeciwnikow wladzy. Obecna kompromitacja jest tylko jedna z wielu. Jak tak dalej pojdzie, to moze trzeba bedzie rozwazyc zaskarzenie IPN do Starsburga jako organizacji ukrywajacej zbrodniarzy. Wbrew pozorom wcale nie jest to zart. Na miejscu Szymona Niemca i Jacka Adlera na calkiem powaznie rowazylbym taka mozliwosc.