Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marszałek Komorowski: Nie przetrzymuję projektów opozycji

(2)
Opozycja chce by ruszyły prace nad jej projektami.
  • 2008-02-27 19:29 | kaszub

    emerytury

    Panie marszalku jesli beda znowu wybory to jestem pewien ze nie bedzie pan mogl liczyc na wyborcow mezczyzn rocznik 1948 za przetrzymywanie ustawy druk244
  • 2008-02-28 20:56 | zmęczony

    60 latkowie

    Panie marszałku dlaczego rząd tak długo nie może podjąć decyzji o wcześniejszych emryturach dla 60 letnich męszczyzn. przeciesz my czekamy od ubigłego roku po decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Panie Marszałku my mamy przepracowanych lat od 35 do 45 i więcej.My naprawdę jesteśmy zmęczeni i latami pracy i oczekiwaniem na decyzje rządu.