Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W piątek drugie czytanie ustawy medialnej autorstwa PO

(1)
Kaczyński – PO chce przywrócić władze rządu nad mediami
  • 2008-02-27 20:59 | matol

    machina pisowskiej propagandy

    Szanowny panie Donku. Premierze mój!Ślamazarnym tempem pełznie niepewnie, ale jednak zbliża się nieuchronnie rewolucja w mediach cyfrowych.W kolejnych miastach trwają nieśmiałe testy nadajników transmitująch sygnał cyfrowy. Nadchodzi więc koniec analogowej telewizji naziemnej, która to ma być zastąpiona naziemnym przekazem cyfrowym.Po co cały ten szum - (czyt. cyrk) – związany z ustawą medialną. Zamiast tracić bezcenny czas, pieniądze, i energię,wystarcz zająć się agresywnie, jak najszybciej uruchomieniem cyfrowej telewizji naziemnej. Wrzucenie do paczki cyfrowej tvn24,TV-Trwam, i innych mediów komercyjnych wymusi zmiany w TV"PiS",ale i w TV-Trwam. TVP'iS i TV-Trwam będą zmuszone - "niewidzialną rękom rynku" - do zmian standardu czując oddech konkurencji na swychplecach - a raczej próbując tę konkurencję doścignąć.Wrzucając TV-Trwam do przekazu naziemnego pozwoli na jejumocnienie się na rynku medialnym ale i zmusi do zmian chcąc utrzymać i zwiększyć grono odbiorców którzy nie dadzą sobie łatwo bez oporu „wcisnąć kitu o końcu świata” mając porównanie i poszerzając swoją świadomość informacyjną .W ten oto sposób pomagamy uniezależnić się stopniowo od Polityków- miejmy nadzieje - „IMPERIUM MEDIALNEMU OJCA TADEUSZA”, oraz zyskujemy poszerzenie spektrum sceny politycznej na antenie TV-Trwam. "Telewizja Publiczna" broniona przez sam autorytet Jarosława Kaczyńskiego sama padnie i będzie błagała o zmiany.Czego sobie i państwu szczerze życzę. (;p>