Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kokosy na bananach

(1)
Coraz więcej sieci supermarketów wprowadza linie produktów z logiem Fairtrade. Hasło 'Sprawiedliwy handel' brzmi etycznie, ale przynosi także spore zyski.
  • 2008-02-28 16:10 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Fundusze etyczne

    Dobra firma musi przynosić zyski.Nawet nie na tym się kończy problem jakie zastosujemy do nich podatki.W gospodarce wodnej dla obrazowgo pokazania kompleksu działalności człowieka robi się tzw.wykres Sanke'a.Dla obiegu pieniądza taki wykres jest również możliwy aby ukazać patologie.W tym kontekście może śmieszyć spór o rodzaj podatku.Wyprowadzać fundusze z obiegu zainteresowanych organicznie można z każdego.Służy tu wybranym profesja politycznego szulera.