Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Interes wieku

(4)
Wodę z syberyjskich rzek można zawrócić na południe, a potem dobrze sprzedać w Środkowej Azji.
 • 2008-02-28 23:10 | KT

  Biełamor Knał Bis

  Oni mogą to xrobić. Nie beda się pytać nikogo , ani patrzeć na jakieś "straty".KIdyś liczyła się idea, a teraz są zachciznki oligarchów , lecz efekt ten sam.
 • 2008-02-29 22:45 | ms

  No cóż,

  jak widać niczego się nie nauczyli...
 • 2008-03-02 09:59 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

  Prawa stworzenia i natury

  Pod wieloma względami są jednak granice czynienia sobie Ziemi poddaną.Z tym również jest związany problem profilaktyki zabezpieczenia przed konfliktami.Tu widać niedołęstwo organizacji międzynarodowych,które nie inicjują norm prawnych będących odpowiedzią na pytanie JAKI ROZWÓJ?!Nadal funkcjonuje możliwość nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego,które jest podstawą prawną dla odbierania znaczenia rozumu.
 • 2010-03-02 10:55 | Jerzy63

  Re:Interes wieku

  Ciekawe, ale nie czytając Pani artykułu doszedłem do identycznych wniosków, wspaniały artykuł, gratuluję. Ze swej strony mam tylko jedną uwagę: Pomysł przerzucenia wód rzek syberyjskich (także Wołgi - nowość!) wymaga zużycia ogromnej ilości energii. Po co Rosjanie zdecydowali się za grube pieniądze na zakup uranu od Australii? Skoro sam ten pomysł jest dla zachodniej publiki reklamowany jako część walki z globalnym ociepleniem nie może być do tego celu użyta energia która mogłaby się do tego ocieplenia przyczynić. Czyżby decyzje już zapadły???