Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stracone szanse

(3)
13-letni Klimek Murańka zamiast wystąpić na skoczni, siedział na widowni.
 • 2008-02-29 14:32 | Andrzej M

  Gorzkie żale

  Jesteśmy krajem górali ale ktoś zaszczepił nienawiść do sportów górskich. Komercja zawładnęła wszystkimi sortami a szczególnie skokami. Murańki tatuś też postawił warunki finansowe i dlatego Klimkowi ograniczono manewry. Wstyd jak widzę tych zawodników i trenerów oblepionych reklamami a dryżyny nie można sklecić. Małysz kosztuje ogromne pieniądxe i co i nic.
 • 2008-03-02 08:55 | ja

  dziękuję

  Jeśli to ma byc kraj Górali w stylu Goralenvolku to ja dziękuję
 • 2008-03-02 11:12 | Ewa S.

  przyszłośc dziecka

  Talent Klimek ma, ale ma też rodzicow, którzy pazernie chcą z niego zrobić maszynkę do pieniędzy. Szkoda dziecka, moze i bedzie ładnie skakał, ale życie bedzie mial smutne, o czym sie za pare lat przekonaEwa S.