Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po nowemu, czyli po staremu

(5)
Rosjanie już przed wyborami znają nazwisko nie tylko następnego prezydenta, ale i premiera. Na prezydenta Putin namaścił Dmitrija Anatoljewicza Miedwiediewa, a ten dwa dni później zaproponował mu stanowisko premiera. Ot, niespodzianka!
 • 2008-03-01 09:54 | pielnia1

  Co dalej w Rosji

  Wyjątkowo infantylny felieton. Nie przypuszczałem, że "Polityka" nadal korzysta z takich "pisatieli". Piszą od lat według motta; "do czego by tu jescze można byłoby się przyczepić". Tak samo kretyńskie są nieustanne komentarze z Rosji koresp. Batera.Tandeciarstwo dziennikarskie. Fuj!!!
 • 2008-03-03 09:16 | globetrotuar

  a kogo to obchodzi

  A kogo obchodzi rosyjska paranoja20-latkowie prokremlowscy ciesza sie jak idioci, mimo tego,ze Miedwiediew nie mial mozliwosci przegrac.Nie zal mi Rosjan skoro nawet mlodziez nie rozumie na czym polega demokracka.
 • 2008-03-03 14:33 | Dante

  who is SŁAWOMIR POPOWSKI ?

  Dolaczam sie do opini pielnia1.Artykol bardzo slaby i swiadczacy o tym, ze Autor ma deficyt w znajomosci poruszonego tematu i generalnie obecnej Rosji. Proponowal bym wybrac sie na pare tygodni do Rosji (tej poza Petersburgiem i Moskwa) a nie inspirowac sie CNN. Sluszene jest twierdzenie, ze obywatele Rosji szli do urn jak bydlo do wodopoju, ale tylko w sporadycznych przypadkach widac bylo pastucha z batem. Obecna Rosja Putina to nie jest dyktatura ale tez nie demokracja(do ktorej europa szla pare-set lat), ale funkcjonuje bez anarchi, lagrow, plutonow egzekucyjnych czy specialnych szpitali psychiatrycznych.PS: Przy obecnej nadwyzce ca. 500 mil. US Dollar rocznie tylko ze sprzedazy ropy i gazu Putin & Co. ma gdzies protesty tzw. demokratow. Przyrost brutto produktu w Rosji wynosi 10%! i owy nie jest wydawany glownie na zbrojenia tylko na infrastrukture i inewstycje w innowatywne technologie. Poprawa poziom zycia na prowincji jest bardzo widoczna, mozna podrozowac bez ograniczen po calej Rosji albo zostac kulakiem jak ktos lubi. Niemienj Rosji moze sama wpasc w pulapke drogich surowacow energetycznych gdy od 2012 nie bedzie w stanie zwiekrzyc exportu ropy i gazu i Gasprom bedzie zmuszony podniesc ceny krajowe aby z jednej strony zainicjowac oszczednosc energi, a z drugiej wywiazac sie z zobowiazac exportowych.
 • 2008-03-03 16:13 | rowi

  Ludzie , co z Wami?

  Gdyby ten komentarz ukazał w Wybiórczej,TVN lub w TVP, nie zdziwiłbym się ani trochę, bo to tego poziomu zdążyłem się przyzwyczaić.Ale w Polityce - noblesse oblige.Wszystko przez Szostkiewicza, to on zaczął obniżać poziom.
 • 2008-03-03 21:50 | jan

  wara od Rosji

  A nasi wodzowie to mezowie stanu z wielkim doswiadczeniem - Marcinkiewicz,wczesniej Bielecki i cala masa innych. Puknijcie sie w paly i dajcie spokoj Rosji i jej wodzom. To powinien byc nasz naturalny sojusznik. Przeciez Rosja bez zachodu nie bedzie nic znaczyla. Komu sprzedadza rope, nam?