Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bez obciachu

(1)
"Czuję się sobą. A to w moim przypadku chyba paskudniejsze uczucie niż bycie poetą" - mówi muzyk
  • 2008-03-01 15:34 | Mad Dog

    To jakaś pomyłka

    By, nie powiedzieć kuriozum. W czasie, w którym grupa Sweet Noise nagrywa płytę na poziomie absolutnie nieosiągalnym dla polskich wykonawców, paszport "Polityki" trafia do Grabaża. Z całym szacunkiem dla niego, ale przyznanie mu nagrody, to chyba zaprzeczenie idei paszportów.A w świetle wspomnianego SN, to już w ogóle...