Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Strzał w stopę

(1)
Europa stawia zasłonę dla złych pracodawców i obcinaczy pensji?
  • 2008-03-02 09:22 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Nawet w USA

    Nawet W Stanach Zjednoczonych A.Płn.obowiązuje prawo stanowe,do którego trzeba się dostosowywać.Z pewnością w planach są Stany Zjednoczone Europy jako federacja państw,a zatem nie powinno się burzyć wypracowanych zasad prawnych w tych państwach.W ostateczności problem sprowadza się do ochrony rodzimego rynku pracy.Warunki przetargówpowinny mieć swoje odniesienie do minimum wynikającego z ekonomicznego poziomu danego kraju do którego odbywa się eksport.Konsekwencje zaniżania stawek godzinowych w Polsce są widoczne jakością usług.