Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na niby, ale pomaga naprawdę

(1)
Chirurdzy, piloci, sportowcy muszą ciągle doskonalić swoje umiejętności. Ćwiczą w realu i na wirtualnych symulatorach. Okazuje się, że przydatny jest też inny sposób: trening mentalny.
  • 2008-03-02 13:06 | Leszek Bergiel

    Symulatotor Państwa (Gospodarki)

    Trochę odbiegnę od tematu medycyn, ale w nawiązaniu do sumulatorów, zastanawiam się czemu jescze nikt z braży programowej nie zaproponował symulatora naszej gospodarki, na której kolejne rządy mają coraz to nowe rozwiązania. W dobie lotów w kosmos, gdzie komputer podejmuje 4000 tysiące decyzji na sekundę, może uda się to przenieś na naszą gospodarkę. Zaraz minie 20 lat od majstrowania w naszej gospodarce a efekty mamy jak widać. Nasza gospodarka to też taki organizm, może nie eksperymentować tylko wykonywać konkretne polecenia to coś będzie lepiej .