Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Głośniej się już nie da

(1)
Muzyka pop, uważana przez tradycjonalistów za prymitywny łomot, naprawdę zbliża się do granicy hałasu. A wszystkiemu winni są inżynierowie dźwięku.
  • 2008-03-05 10:18 | Kokosiako

    "a co się dziwisz?"

    W artykule nie zauważono tego na czym słucha się muzyki, w dzisiejszych czasach przeciętny odbiorca nie ma Hi-Endu żeby naprawdę poczuć dynamikę. Kompresja jest wszechobecna bo odpowiada trendom dzisiejszych czasów. Żyjesz dynamicznie, konsumujesz dynamicznie - dźwięk, obraz, literaturę. Myślę że to cecha naszej rzeczywistości i daleki byłbym od stwierdzeń że to równa pochyła. Jeżeli nawet dynamika wszystkich utworów na ziemi osiągnie 1 dB to zaraz pojawi się Szyld: "Niezwykła Płyta dynamika 50dB" a za nią kolejna i kolejna, ludzie zrobią się tego głodni bo... potrzebę wykreuje marketing i najzwyklejsza, standardowa, typowo ludzka......nuda i chęć zmiany.