Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tydzień mózgu

(1)
Zapraszamy na cykl pięciu wykładów poświęconych tematyce neurologicznej.
  • 2008-03-05 16:10 | Adam Tuz

    W sprawie badań obrazowych mózgu

    Chciałbym w związku z tematem wykładu, który odbędzie się 14.03., zwrócić uwagę Redakcji na książkę Daniela Amena, amerykańskiego psychiatry i radiologa, specjalizującego się w badaniach obrazowych mózgu, pt. "Zadbaj o mózg". Książkę wydał w Polsce w 2007 r. Dom Wydawniczy REBIS, a mnie przypadło zaszczytne zadanie przetłumaczenia jej na język polski. Polecam! Z poważaniem, Adam Tuz