Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ludzie NOWEJ poszukiwani!

(1)
Poszukujemy tych wszystkich, którzy w latach 1977-1989 współpracowali z Niezależną Oficyną Wydawniczą NOWA, a do których po tylu latach nie umiemy już sami dotrzeć.
  • 2008-03-06 14:38 | Barbara Radziszewska ( Piotrowska)

    człowiek nowej

    Drodzy koledzy,W czasie studiów na UW w latach 1976-1981 współpracowałam z wydawnictwem.W mieszkaniu, które wynajmowałam jako studentka przy ul.Mochnackiego w Warszawie istnaił punkt przerzucania prasy niezależnej do Krakowa.Odbierałam ją regulabnie bezpośrednio z wydawnictwa i przekazywałam kolegom z Krakowa.Póżniej również kupowałam w Nowej książki jako osoba opiekująca się biblioteką NZS na UW. W stanie wojennym organizowałam transport książek zagrożonych rekwizycją do kościoła św. Krzyża na Nowym świecie. Obecnie od 23 lat mieszkam w Krakowie.Serdecznie pozdrawiamBarbara Radziszewska(Piotrowska)