Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

LiD chce odwołać Sowińską

(1)
Rzecznik Praw Dziecka może stracić stanowisko
  • 2008-03-08 13:38 | dr F.Kiepski

    To są jakieś kompletne jaja !!

    Czy to są jacyś strasznie popaprani i porażający swoją ignorancją i arogancją osobnicy normalni zupełnie, ale to zupełnie i zdecydowanie inaczej ? I dlaczego zaraz w Sejmie ?Czyżby i prawie cały ten sejm też był normalny zupełnie, ale to zupełnie całkiem inaczej ?? !! Skąd się takie coś bierze ?Toć to nawet dobrze nie umie mówić, a jak już coś powie to nie chce powiedzieć co mówi.... Ze o myśleniu już wcale nie wspomnę !!!Czyżby pensjonariusze psychiatruszek pouciekali ? Wstyd tylko !Wychodzimy na naród i kraj głupków, niemotów i paranoików!!Wstyd wielki i hańba !!