Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kochanowski: Potrzebny limit długości aresztu tymczasowego

(4)
2008-03-08 18:14 | Polityka.pl
 • 2008-03-08 18:14 | toja

  znakomite

  Panie Żakowski , żeby zadać pytanie to trzeba najpierw zrozumieć odpowiedź na poprzednie pytanie .Aby przeprowadzić wywiad z naukowcem to radzę panu redaktorowi , poprosić tegoż naukowca aby nie używał trudnych słów , bo np. słowo " kognicja " to w gazetach polityyyka czy GW czy NIE to się nie używa ( bo i po co ) ,p.dr.J.Kochanowski jest człowiekiem dość wyrozumiałym i dość elastycznym dlatego też wystarczy rzec słówkoA tak w ogóle to już na początku wywiadu wiadomo było o co chodzi , z resztą w każdym wywiadzie artykule zamieszczonym w tych znamienitych w/w czasopismach zawsze chodzi o to samo .
 • 2008-06-02 16:56 | bnm

  Re: Kochanowski: Potrzebny limit długości aresztu tymczasowego

  Przez nadużywanie przez polski wymiar sprawiedliwości, instytucji aresztu tymczasowego tzw. "wydobywczego", w Polsce w 21 wieku łamane są prawa czlowieka .Ludzi w imieniu "prawa" pozbawia się wolności oraz prawa do obrony i kontaktu z rodziną ( bo widzenie zależy od dobrej woli prokuratora), niszczy się życie. W a.t. ludzie siedzą z nieraz błahych powodow miesiącami . Polski kodeks karny jest chyba najbardziej restrykcyjny w Europie. Pamięta jeszcze czasy stalinowskie, gdzie prokurator i sędzia byłi panam życia i śmierci. W związku z tym areszty śledcze i więzienia są przepełnione a resocjalizacja to fikcja,. Szczególnie dotyczy to ludzi młodych ktorzy po raz pierwszy mają kontakt z, bo wychodząc z więżienia są jeszcze bardziej zdemoralizowani.Dlaczego wyroki wydają as.sąd. Dlaczego Polska nie dostosuje prawa do wymogów Unijnych?
  Dlaczego prokuratorzy i sędziowie posiadają dożywotnie imunitety i odpowiadają tylko dyscyplinarnie.? Dlaczego nikt tego nie widzi, tylko musi być
  interwencja Tryb. w Stras
 • 2008-06-07 12:33 | n/

  Re: Kochanowski: Potrzebny limit długości aresztu tymczasowego

  Polecam film Sylwestra Latkowskiego na - You Tube -Sledczak (1): Jak sie załatwia areszt w Polsce