Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rewolta w kopertach

(2)
Specjalny zespół stołecznej milicji cenzurował prywatne listy warszawiaków, żeby zablokować rozpowszechnianie informacji o wydarzeniach Marca 1968 r. Proceder rodem z Orwella można dziś potraktować jako gigantyczne badanie opinii publicznej. Wsłuchajmy się w jej głos.
  • 2008-03-10 14:31 | stan

    Przywracanie obywatelstwa

    Ostatnio głośno się mówi o konieczności przywrócenia obywatelstwa wszystkim tym,którzy zostali emigrantami p marcu 68.Emigrowali wtedy również pracownicy UB i szeroko rozumianego aparatu terroru i ucisku.Czy po przywróceniu im obywatelstwa staną oni przed polskimi sądami,aby odpowiedzieć za swe zbrodnie i czy staną się obiektem zainteresowania IPN?
  • 2008-03-12 20:33 | Pan Wladek

    Przywracanie obywatelstwa

    .......a ilu obywateli polskich, pracownikow UB zwiazanych z aparatem terroru i uciski, ktorzy nie wyjechali za granice po 68 roku stanelo przed polskimi sadami, aby odpowiedziec za swe zbrodnie?