Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kwaśniewski: Od prezydenta i premiera powinno się żądać zgody

(3)
2008-03-10 19:05 | Polityka.pl
  • 2008-03-10 19:05 | toja

    USA

    A może by wspomnieć o M I Ł Y M przyjęciu Tuska na lotnisku przez Polonię Polską . Same brawa były , słów typu kłamca i gwizdów to chyba nie było .Blogowicze " polityki " pewnie napiszą że w USA to samoloty gwiżdżą , zaś red.Szostkiewicz na pisze że gwizdali na Rydzyka bo myśleli że to Rydzyk a nie Tusk .Paradowska opisze wizytę jako udaną i słusznie , sam widziałem , na oficjalnym przywitaniu to " Polonusów " było ho , ho chyba aż 7 ( słownie : siedmiu ),ale i to da się wytłumaczy :jest to WINA PIS-u .gratuluję dobrego samopoczucia .
  • 2008-03-11 14:47 | Mieczysłw S.Kazimierzak

    Polityczny bandytyzm

    W świecie politycznego szulerstwa jak się okazuje nie jest tak łatwo się dogadać.Lody pękają gdy sprawy zaczynają dotykać politycznego bandytyzmu i poprawności politycznej wobec możliwości nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.Prywatyzacja wojen z wyniesieniem ich do przestrzeni kosmicznej pobudza fantazję polityków.Może sterowani są niewidzialnymi ufoludkami?!Jak widział to Norwid z kajdan najbardziej dotkliwych są te niewidzialne.To nikt inny jak Al.Kwaśniewski prezydent "Oszust" wraz ze spadkobiercami wojennego komunizmu zawarł braterstwo broni z wojennymi demokratami i wasalna polityka wobec nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego potoczyła się niczym śnieżna kula.Jakie rady może dać "Oszust"?!