Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nerwowy diesel

(2)
Obecne w powietrzu spaliny pochodzące z silników dieslowskich negatywnie wpływają na pracę mózgu.
  • 2008-03-11 12:53 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Rozwój w formule 3E

    W konwencji humoru można i powiedzieć,że mózg do spalin może się tak przyzwyczaić,że gdy ich brakuje człowiek może się zle poczuć.Dowcip z brodą,gdy miszczuch wychodzi z lasu i kładzie się koło rury wydechowej pracującego samochodu aby zaczerpną świeżego powietrza.A woda,na ten temat też można się rozpisać na bazie problemów lokalnych gdy brak jest zbieżności punktów widzenia ekologicznego,ekonomicznego i etycznego.
  • 2008-03-28 19:08 | ktm950

    hałas

    A może to od "klekotu" tego diesla ci ludzie się tak stresowali?