Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ludzie listy piszą

(1)
Co miesiąc do Sejmu wpływa około dwóch tysięcy listów
  • 2008-03-11 15:00 | Mieczysłw S.Kazimierzak/Mieczsilver/

    Dowód na brak praworzadności

    W mojej historii pisania listów Tropem Wrogów Społeczeństwa Otwartego z norwidowskimi mottami jest również rozdział Sejm i Senat.Wszystkie oczywiście dotyczą braku praworządności i jak się na nią reaguje.To konsekwecja systemu i odzielenia barierą Woborcy od proporcjonalnie Wybieranego.Tak sobie kiedyś myślałem,że gdyby było sprzężenie zwrotne to wtedy mogłbym problemami zamęczyć swojego Wybranego,aż doszedł by sam do wniosku,że sprawowanie mandatu jest mu nie po drodze życiowej.