Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Serce"

(2)
Tom XVI - w sprzedaży od środy, 19 marca 2008.
  • 2008-03-12 08:53 | Trynia

    Błąd ortograficzny

    Chciałam zwrócić uwagę, że w języku polskim do liczebników zapisanych cyfrą nie dodaje się końcówek odmiany, a zatem książka jest polecana dzieciom od lat 9 lub dziewięciu, a nie dziewięciu-ciu.
  • 2008-03-17 21:16 | nina

    racja

    Racja, to "ciu-ciu" -szczególnie w kontekście rozwoju językowego jakiemu służy czytelnictwo - jest trochę nie na miejscu. Jednak mylić się jest rzeczą ludzką, a na błędach ludzkość się uczy.