Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczyzacja Francji?

(1)
Francja ma wielki kłopot. A kłopot ten nazywa się 'Nicolas Sarkozy'.
  • 2008-03-12 20:16 | ciocia Ada

    Glupcy wszystkich krajow laczcie sie !

    "aż 80 proc. Francuzów popiera pomysł dodatkowego karania bandytów." ale zaden z nich nie zgodzi sie by byl karany dodatkowo gdy mu sie noga posliznie.W Polskich mediach wciska nam sie kit jacy my glupi i niedobrzy. A my sie nie jestesmy inni od Francuzow, Angli, Niemcow, Yanke itp.Chcemy dobrze platej pracy, dobrego piwa, uroczej zony i dzieci ktore nie pyskuja.Kraje roznia sie poziomem myslenia inteligencji. A z tymi u nas krucho. Mamy za duzo wyksztalconych idiotow na stanowiskach. Przyklad, sedzina majaca wlasne dzieci skazuje ksiedza pedofila w zawieszeniu. I pozwala mu na "prace" z mlodzieza. Czy sedziowie Sadu Najwyzszego itp itd.