Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W najnowszym numerze POLITYKI

(3)
 • 2008-03-12 20:32 | Renata

  prośba o nr konta

  Przeczytałam poruszający artykuł o matkach dzieci upoiśledzonych. Bardzo chciałabtm wpłacić jakąś kwotę na konto z przeznaczeniem na budowę domu dla dorosłych dzieci. Gdzie moge to konto znależć?
 • 2008-03-14 23:30 | selif

  naprawde mocny tekst

  Już dawno nie wstrząsnął mną żaden tekst, jak ten o matkach dzieci upośledzonych. To straszne. Czytełem go wczoraj w nocy. Miałem ciary na plecach, a oczy robiły sie wilgotne.Ukłony dla matek za wtrwałość w miłości dla swoich dzieci i ukłony dla autorki za operowanie językiem.
 • 2008-03-17 22:12 | basia

  Stare matki ...

  Przeczytałam poruszający artykuł o matkach budujących dom dla swoich upośledzonych dodrosłych dzieci i chciałabym zapytać gdzie mogę znaleźć numer konta, na który mogłabym wpłacić jakąś kwotę?