Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kuba Jakowicz

(1)
Nagroda za wysoki, dojrzały poziom sztuki wykonawczej oraz za ambitny repertuar.
  • 2008-03-17 20:47 | Ewa

    Krótkie wspomnienie.

    Przed wieloma laty - jeszcze będąc na studiach- początki lat 90- miałam okazję być na koncercie Kuby Jakowicza, który wtedy grał wraz ze swoim ojcem Krzysztofem w Bielsku-Białej. Pamiętam, że wtedy jego gra zrobiła na mnie wielkie wrażenie,wtedy Kuba był przecież dzieckiem! Cieszę się,że teraz jest już znanym skrzypkiem nie tylko w Polsce. Życzę mu powodzenia w jego dalszej karierze muzycznej! Z przyjemnością przeczytałam też rozmowę Kuby z Dorotą Szwarcman.Dobrze, że w naszym polskim krajobrazie kultury muzycznej pojawił się taki talent!