Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezydencki projekt ustawy ratyfikacyjnej trafił do Sejmu

(1)
Po tygodniowej przerwie posłowie wracają do sprawy Traktatu Lizbońskiego
  • 2008-03-18 12:04 | Andrzej

    eksmisja z pałacu

    Proszę o informację , co należy zrobic i kto aby tego oszoloma usunąc na trwałe z pałacu prezydenckiego . Ile jeszcze jadu kaczyńsko - rydzykowego naród moze znieśc . Ja mam już tego serdecznie dość . Stopień ograniczenia umysłowego tych ludzi osiągnąl już wszelkie szczyty . Jeśli prawnicy , Sikorski i inni mądrzy mówią ,że to co widać to jest "białe" a ta trojka z absolutnym przekonaniem stara się nam wmówic , ze to jest "czarne" to nie trzeba być specjalistą aby stwierdzic stan bardzo poważnej choroby umysłowej , której terapia jest tylko jedna - jak najszybciej odizolować od społeczeństwa ,póki nie zdarzyla się jeszcze powazniejsza tragedia a jesteśmy od niej o krok . Od smiechu narodu jak uczy historia do rozlania krwi bardzo blisko . Żyję nadzieją ,że nadejdzie taki dzień , kiedy obudzę się w "noromalnej" ojczyznie i nie będa mnie budziły upiory Kaczorow , czego sobie i moim wspólbratymcom życzę .