Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wolni Królowie czy Wielki Piątek?

(7)
Nowy wolny dzień może rodzić pokusę rozciągnięcia okresu świąteczno-noworocznego.
 • 2008-03-18 19:19 | czerwony hrabia

  Trzej

  To kolejna paranoja.Tym razem autorem jest" mądry inaczej" prezydent Łodzi -Kropiwnicki.Jest to kolejny przykład zakłamanego polskiego katolicyzmu.Zamiast czcić Wielki Piątek czyli dzień ukrzyżowania -rodacy trzepią wtedy dywany.W tzw. drugie??? święto leją się wodą.Czemu wolą te dziwne "drugie" święta od prawdziwego? Albo czemu facet(Kropiwnicki) gorliwy katolik woli św.3 króli od św.UKRZYŻOWANIA CHRYSTUSA ???Niezbadane są myśli polskiej prawicy.AMEN
 • 2008-03-18 19:29 | Jul

  z cudzego

  propozycje zwiekszenia liczby wolnych dni płyną od tych, którzy pracują na państwowym. Im to wszystko jedno.
 • 2008-03-18 20:49 | lucjusz

  NIE TWÓRZCIE WIĘCEJ ŚWIĄT

  Nie tworzyć więcej świąt.Juz jest za dużo świąt kościelnych oraz państwowych.W Polsce trzeba pracować, bogacić, czynić silną aby naród mógł obronić kraj przedagresją Niemców.
 • 2008-03-18 23:43 | Anna

  Wolne lenistwo

  Nigdzie na swiecie nie ma tylu dni wolnych co w Polsce.Nic dziwnego , ze place nie moga dogonic Europy Zachodniej i ...slusznie. Trzeba pracowac, zeby miec wiecej, a nie leniuchowac jak np. w maju.
 • 2008-03-19 10:20 | marta

  przesada

  Nie przesadzajmy z tymi świętami!Pomyślcie o szkołach,które po Nowym Roku mają bardzo krótki czas na dokończenie I semestru, na dopytanie,pomyślcie o0 maturzystach, których rok szkolny i tak już jest dramatycznie krótki! Jasne,że lepiej Wielki Piątek zrobić dniem wolnym dla pracujących
 • 2008-03-19 11:34 | sten

  Nie wiadomo ilu ich było...

  ... i wcale nie królów,ale jest okazja, by bumelowaćjeden dzień więcej w roku.I o to chodzi! Tylko niech nikt się nie dziwi, że Euro2012 jak amen w pacierzu nam odbiorą - Polak nie chce i nie potrafi pracować w kraju.
 • 2008-03-19 14:58 | smb

  mbs

  Swieto Trzech Kroli jak i inne swieta katolickie czy koscielne nie sa jednoczesnie dniami wolnymi od pracy w calych Niemczech. Zalezy to od regionu i procentualnej wiekszosci danego wyznania. A co do relacji pracowitosc:dobrobyt to moge dodac, ze katolicka Bawaria ma najwiecej swiat koscielnych w porownaniu do polnocny Niemiec (gdzie zyje) i nie zaszkodzilo to jej kwitnacej gospodarce ! Pozdrawiam smb